מחשבות

רוצים לדעת עוד? לחצו

מחשבת מסלול מחדש

מחשבות

הראש מוצף במחשבות. מחשבות שרק מטופלות פוריות יוכלו להבין..

הלבטים, החששות, התקפי הצחוק והבכי, השמנה, הורמונים, לקבל מחזור כל חודש וכל דבר שמלווה אותנו ומוקצן בתקופה המאתגרת הזאת.

כתבתי לאורך כל תקופת הטיפולים ונערמו לי אינסוף מילים שלאט לאט התחברו לסיפורים קצרים.

בואו לקרוא ולחוות מקרוב דרך העיניים שלי מה זה להיות מטופלת פוריות.

——————————————————————————————————————————

 הסיפורים משקפים את התהליך האישי שאני עברתי ואינם באים להעיד על התהליך אצל כל מי שעוברת טיפולי פוריות.

סגור

אז רגע לפני ערב חג ויומיים לפני שארבלי חוגג שנתיים הגעתי לנקודה שאני עוצרת לחשוב..
אני מוצאת את עצמי אחת לכמה זמן עושה סוג של עצירה, מחשבת מסלול מחדש, חושבת איך אני ממשיכה הלאה כשאני משתדלת לעשות ולגעת בכל כך הרבה דברים בוא זמנית.
אז החלטתי שאני יוצאת לחופש מהדף, לוקחת שבועיים למחשבה איך אני חוזרת. אני מרגישה בחודש האחרון שהטקסטים והתכנים נכנסו למעין שבלונה שאני אישית פחות מתחברת אליה.
מי שכותבת יודעת עד כמה זה לא פשוט לייצר תכנים, עד כמה לא פשוט לכתוב את עצמך. הרבה מהתכנים נכתבו כשאני הייתי במסע האישי של רוני ושלי לארבל. לא תכננתי לחשוף את מה שכתבתי, אבל זה קרה.
אולי לא תאמינו אבל אני לא אדם שמתחבר לעולם הדיגיטלי, אני לא אוהבת את מה שזה הפך להיות בחיינו אבל אני יודעת שזאת הפלטפורמה שבה אני יכולה להגיע לנשים, לגעת בהן.
השנה האחרונה לקחה אותי להמון מקומות והיא שואבת את האנרגיה והזמן והכל אני עושה באהבה גדולה. אבל ויש אבל, אני מרגישה שאני חייבת את ההפסקה כדי לחשוב איך אני חוזרת, כדי להבין לאן אני הולכת.. אני יודעת שאני עוד שניה חוזרת להיות מטופלת פוריות ואני יודעת שהתהליך המאתגר הזה ילווה אותי ואת העשייה שלי ועדין צריכה הפסקה.
בוחרת להתמקד בשיווק של סדרת המפגשים ׳עוד רגע אמא׳, שאני מאמינה שכל מי שבמסע לאימהות צריכה להיות חלק מזה. אני ממשיכה את הפעילות בקבוצות הסגורות ואני אעלה מה שבא לי לעלות ולכתוב מהבטן- כי זה כרגע מה שהכי נכון לי.
אז תודה שקראתן עד לכאן, אתן מוזמנות לכתוב לי מה הייתן רוצות לקרוא זה בטוח יחזק וידייק אותי בדרך.
שיהיה חג שמח!

מה דעתכם על הפוסט?

* חובה